Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

EDIKT hlásí: Zbrusu nový hotel Relax čeká první hosty

Všechny, kteří pro odpočinek či dovolenou v Dolní Vltavici hledali útočiště v tamním hotelu Relax, ta zpráva potěší. Už brzy v něm mohou opět hledat zázemí, jak byli zvyklí. Hotel Relax znovu otevře hostům dveře. Bude však zcela jiný, než si ho pamatují minulí návštěvníci.


EDIKT hlásí: Zbrusu nový hotel Relax čeká první hosty

Hotel Relax, který stojí v turisticky atraktivní oblasti blizoučko vodní přehrady Lipno, byl vyhledávaným místem mnoha rekreantů, ale s časem, jak stárl, přestal vyhovovat stále náročnějším požadavkům dneška. Bylo třeba rozhodnutí, zda hotel prostě modernizovat, anebo na jeho místě vystavět Relax zbrusu nový. Investor stavby, českobudějovická společnost EDIKT a. s., zvolil druhou variantu.

Slavnostně byla stavba zahájena 12. května 2010. Práce se dva roky nezastavily, poslední dodělávky by měly být hotovy do konce května letošního roku. Stavbaři hlásí, že se dokončují poslední práce na objektu, dodavatelské firmy montují interiér, před dokončením je gastro zařízení, dolaďují se další drobnosti. Pilně se rovněž pracuje na terénních úpravách, chodníky nabraly finální podobu, hotové je parkoviště, intenzivně se pracuje na spojovacích chodníčcích, hotelové pláži, ohništi i hřišti.

Vše jde přesně podle plánu tak, aby byla celá stavba dokončena 30. května a hotel Relax byl zprovozněn o týden později - 7. června. S kapacitou 66 lůžek a kongresovým sálem pro více než 100 lidí bude hotel vhodný nejen pro rodinnou rekreaci, ale také pro pořádání firemních akcí.

Provozovatelem hotelu bude Euro Agentura Hotels and Travel a. s. Podle posledních informací již provozovatel zajišťuje personál a uzavírá smlouvy s dodavateli tak, aby prvním hostům nic nechybělo.

Autor: Ing. Jitka DVOŘÁKOVÁ | Datum: 9.5.2012 - 00:00 | Zhlédnuto: 340x

Akce s článkem