Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Historie společnosti EDIKT a. s.

Historické milníky

Firma EDIKT byla založena jako společnost s ručením omezeným na konci roku 1991. Zaměřila se především na provádění inženýrských a dopravních staveb se specializací na železniční stavby. Praxe velmi brzy ukázala, že pro zajištění kompletních dodávek prací a staveb bude nutné předmět činnosti rozšířit. Stalo se tak v roce v 1995, kdy společnost EDIKT rozšířila předmět své činnosti o práce v oblasti zabezpečovací a sdělovací techniky, telekomunikační techniky a montáže elektroinstalací. Z této divize v roce 2002 vznikla dceřiná společnost EDIKT Plzeň s. r. o., v současnosti sesterská společnost EPLcond a. s.

Profesionalizace společnosti

V lednu roku 1998 došlo k transpormaci firmy EDIKT, do té doby společnosti s ručením omezeným, na akciovou společnost. Profesionalizace společnosti pokračovala dále. V dubnu roku 2000 se podařilo získat certifikát potvrzující zavedení systému řízení jakosti podle normy ISO 9001 zaručující kvalitu v oboru. V následujících letech byla firma EDIKT prověřena a shledána splňující požadavky normy ISO 14001 a specifikace OHSAS 18001. V roce 2009 společnost zavedla systém společenské odpovědnosti a certifikovala systém managementu bezpečnosti informací ve společnosti dle normy ISO/IEC 27001. 
Od roku 2002 je firma EDIKT a. s. držitelem osvědčení vydaného Národním bezpečnostním úřadem České republiky umožňujícího přístup k utajované informaci stupně utajení tajné.

Současnost společnosti

V současnosti se firma EDIKT a. s. orientuje především na kompletní dodávky dopravních a pozemních staveb. V souladu s tím a také s ohledem na měnící se podmínky trhu, především na permanentně rostoucí požadavky investorů na kvalitu práce a splnění časových harmonogramů jednotlivých prací, klademe velký důraz na vybavení firmy novým, moderním technologickým vybavením s vysokou mírou provozní spolehlivosti, což společně se zkušenostmi a odbornými znalostmi našich zaměstnanců je zárukou kvality práce firmy EDIKT a. s.

K jejím dalším činnostem patří provozování autodopravy a mechanizce, zámečnictví a od roku 2012 také hotelové a gastronomické služby.


EDIKT aktuálně

Nové nástupiště v bavorském Mausheimu

29.5.2018
Vlaková zastávka Mausheim v Bavorsku má od května nová nástupiwtě typu UMSTEIGER PLUS 2000,která zrealizovala společnost EDIKT.

MECHANIK ZEMNÍCH STROJŮ

29.5.2018
Nabízíme pracovní poměr na dobu neurčitou na pozici mechanik zemních strojů. Nástup je možný ihned.

... přejít na aktuality