Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Kariéra

EDIKT a. s. je úspěšná ryze česká stavební společnost s dlouholetou historií hledající do svých pracovních týmů posily, které nám pomohou vyhrát další cenu PRESTA jižní Čechy či jiná významná ocenění.

V současné době zaměstnáváme více než 200 lidí. Ve vztahu k nim usilujeme o důvěru a otevřenou komunikaci a podporujeme přátelské vztahy na pracovišti. Vytváříme prostředí umožňující profesní růst našich zaměstnanců a zároveň nám záleží i na jejich spokojeném osobním životě.

Pokud máte chuť stát se součástí EDIKTu a v aktuální nabídce volných míst není Vaše vysněná pozice uvedená, neváhejte nám přesto zaslat Váš profesní životopis na email hr@edikt.cz, nebo rovnou zavolejte naší personální ředitelce Janě Taliánové na tel. č. 770 129 556.

Těšíme se na Vás!

Aktuální nabídka volných pozic:


Linkedin
EDIKT aktuálně

Trať 149 mezi Karlovými Vary a Mariánskými Lázněmi byla dokončena a slavnostně předána SŽDC

1.11.2018
Cestování mezi nejnavštěvovanějšími lázeňskými městy na západě Čech je rychlejší a pohodlnější. Umožnila to celková rekonstrukce železniční trati spojující dolní nádraží v Karlových Varech s Mariánskými Lázněmi, kterou jsme 30. 10. 2018 slavnostně předali Správě železniční dopravní cesty.

Nový stabilní umývač kolejových vozidel v Českých Budějovicích

24.9.2018
Ve čtvrtek 20. 9. 2018 byla slavnostně uvedena do provozu nová myčka drážních kolejových vozidel, kterou jsme pro České Dráhy realizovali v roli generálního dodavatele stavby.

... přejít na aktuality
Kariérní okénko