Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Kariéra

EDIKT a. s. je ryze česká stavební společnost s výhradně vlastním kapitálem působící na území České republiky více než čtvrtstoletí. Orientujeme se především na kompletní dodávky železničních, silničních, inženýrských a pozemních staveb. K našim dalším činnostem patří provozování autodopravy a mechanizace, zámečnictví a od roku 2012 také hotelové a gastronomické služby.

Zaměstnáváme více než 200 lidí. Ve vztahu k našim zaměstnancům usilujeme o důvěru a otevřenou komunikaci, preferujeme přátelské vztahy na pracovišti. Své lidi podporujeme v profesním růstu i osobním životě.

V současné době hledáme nové posily našeho týmu na pozice:


EDIKT aktuálně

Nové nástupiště v bavorském Mausheimu

29.5.2018
Vlaková zastávka Mausheim v Bavorsku má od května nová nástupiwtě typu UMSTEIGER PLUS 2000,která zrealizovala společnost EDIKT.

Revitalizace tratě z Rokycan do Nezvěstic výrazně zlepšila její parametry

25.1.2018
Správa železniční dopravní cesty slavnostně ukončila revitalizaci tratě Rokycany – Nezvěstice v úseku z Rokycan do Příkosic. Hlavním přínosem projektu je zvýšení traťové rychlosti a zkrácení jízdních dob. Stavba dále přispěla ke zvýšení bezpečnosti, jízdního komfortu a provozní spolehlivosti tratě.

... přejít na aktuality