Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Ocenění

Český svaz stavebních inženýrů (ČSSI), Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě (ČKAIT), Svaz podnikatelů ve stavebnictví ČR (SPS), Česká komora architektů (ČKA) a Jihočeský kraj

vyhlašují každý druhý rok soutěž

 

Jedná se o soutěžní přehlídku stavebních realizací dokončených ve stanovených letech na území Jihočeského kraje.

Cílem přehlídky je prezentovat současné stavby v jihočeském regionu, představit charakteristickou jihočeskou výstavbu z různých úhlů pohledů, na jedné straně kompletní architektonicko-stavební řešení stavby a na druhé straně funkci stavby, osobité vybrané části stavby, kvalitu provedení, kvalitu technického řešení. Snahou je ocenit dobré výsledky práce, jak projektantů, tak stavebních firem, zhotovitelů, podzhotovitelů i objednatelů (stavebníků).

Společnost EDIKT a. s. se zúčastnila již sedmi ročníků této soutěže, ve kterých získala titul Presta za výstavbu administrativní budovy krajského ředitelství Lesů ČR, cenu vyhlašovatele ČKAIT za novostavbu centrálních laboratoří VŠTE Č. Budějovice a také sedm čestných uznání.


Linkedin
EDIKT aktuálně

Trať 149 mezi Karlovými Vary a Mariánskými Lázněmi byla dokončena a slavnostně předána SŽDC

1.11.2018
Cestování mezi nejnavštěvovanějšími lázeňskými městy na západě Čech je rychlejší a pohodlnější. Umožnila to celková rekonstrukce železniční trati spojující dolní nádraží v Karlových Varech s Mariánskými Lázněmi, kterou jsme 30. 10. 2018 slavnostně předali Správě železniční dopravní cesty.

Nový stabilní umývač kolejových vozidel v Českých Budějovicích

24.9.2018
Ve čtvrtek 20. 9. 2018 byla slavnostně uvedena do provozu nová myčka drážních kolejových vozidel, kterou jsme pro České Dráhy realizovali v roli generálního dodavatele stavby.

... přejít na aktuality
Kariérní okénko