Přeskočit na obsah

EDIKT a. s. stavební firmou roku 2019

Svaz podnikatelů ve stavebnictví ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu a fakultou Vysokého učení technického v Praze vyhlásil na sklonku loňského roku výsledky prestižní soutěže Stavební firma roku 2019. V kategorii středních firem, tedy do dvou stovek zaměstnanců, se vítězem stala naše firma EDIKT a. s.

Cenu z rukou prezidenta Svazu podnikatelů ve stavebnictví Ing. Jiřího Nouzy převzal generální ředitel společnosti EDIKT Ing. Pavel Štindl.

Do soutěže se mohly přihlásit všechny stavební firmy, které jsou českými právními subjekty a členy Svazu podnikatelů ve stavebnictví. Vítězství naší firmě ve zmíněné kategorii bylo přiznáno zejména za vynikající pracovní výsledky dosahované při zakázkách v oblasti kolejových, inženýrských a pozemních staveb. Zásluhu na tom mají především zaměstnanci naší firmy a jedná se tak v první řadě o ocenění jejich každodenní práce.

Je potěšitelné, že společnost EDIKT a. s. toto prestižní ocenění získala takříkajíc v předvečer 30. výročí svého vzniku, jež si letos připomínáme. Všichni v EDIKTu věříme, že obdržená cena v podobě unikátního křišťálového ocenění ve tvaru razítka z dílny Ronyho Plesla není tou poslední a nebude trvat dlouho a stejného nebo podobného ocenění naší činnosti se dočkáme znovu. A třeba na rozdíl od covidového roku 2019 se zástupci naší společnosti dočkají i předání ceny při slavnostnějším aktu, neomezeném pandemií.