Přeskočit na obsah

Finiš podle plánu i koronaviru navzdory

Stavíme i v Praze. Realizovaných projektů máme za sebou spousty, další se v těchto dnech k finále blíží. Jedná se o pražský Žižkov, přesněji o realizaci stavebních úprav a zateplení panelových domů v tamní Ondříčkově ulici včetně revitalizace příslušného vnitrobloku.

Do práce jsme se pustili v říjnu roku 2018, a jak to u obdobných projektů bývá, všechny čtyři opravované a zateplované domy byly plně obsazeny nájemníky. To bylo náročné především s ohledem na zajištění jejich bezpečnosti, ale také pro zachování důstojných podmínek k užívání bytů v průběhu rekonstrukce objektů. Samozřejmostí tedy bylo v průběhu provádění konstrukce nové střechy její zakrytí baldachýnem. Souběžně s těmito pracemi jsme se pustili i do revitalizace vnitrobloku. Konkrétně se jednalo o výstavbu nového vstupu do garáží v podobě uzavřeného schodiště a výtahové šachty. Dále jsme pak rekonstruovali fontánu, včetně dodávky a instalace nové technologie, obnovili mobiliář dětského hřiště, zpevnili přilehlé plochy, upravili zeleň a nezapomněli ani na vybudování nového závlahového systému.

V současnosti dokončujeme sadové úpravy a co je nejdůležitější, termín pro odevzdání díla navzdory pandemii dodržíme a celé dílo do konce dubna dokončíme!