Přeskočit na obsah

Sezóna klepe na dveře a my to víme

Možná to při pohledu z okna ještě nevypadá, ale jaro a s ním i ta pravá stavební sezóna je už za humny. Kdo to tuší také ví, že je nejvyšší čas vše vyladit, promazat, zkrátka připravit, aby se dalo na staveniště vyrazit hned, jak to jen půjde. Týká se to všech, naše stroje nevyjímaje.

„Určitě nezahálíme. Momentálně jsme ve fázi, kdy máme všechna školení pro strojvedoucí absolvovaná a proběhly i veškeré revize a technické kontroly nejenom na dvoucestných rypadlech, ale i na přívěsných vozících. V podstatě toho už nezbývá mnoho. Nyní již ladíme pouze dokumentaci. Musí být k dispozici nejen přímo u stroje, ale také u nás ve firmě.

Stroje jsou z velké části na sezónu plně připraveny. Nejnovější stroje jsou již nasazeny a dokončujeme opravy a kontroly na posledních dvou strojích. Naši mechanici dvoucestných strojů společně se strojníky pilně pracují také na přípravě veškerého přídavného zařízení. Náš nejstarší dvoucestný stroj Liebherr dostane nový „kabát“. Už se těšíme na výsledek“, uvedl Jan Velíšek – ředitel divize 24.

Lze tedy konstatovat, že z pohledu strojů a jejich obsluhy může sezóna naplno vypuknout třeba hned již zítra!